به نام اهورا مزدا آفریننده زندگی وخرد
گویشن(گفتار نیک) کنشن (کردار نیک) منشن(پندار نیک)
به راستی طبق دین 10 هزار ساله ما منش و عملکرد این نظام سابق مطابقت نداشته با فرهنگ ما . 
و دلیلی هم نمیشود که این بی قانونی که هرکس برای خودش در خیابان حکم صادر کند انجام شود مملکت اسلامی حاکم دارد و طبق قانون مجازات اسلامی و قانون مدنی جمهوری اسلامی ایرا ن عمل میشود و این قوانین ملاک امر و جاریه مملکتی است
بعنوان مثال اگر جایی رفت و آمد میشود بایستی طبق بند راههای ثبوت جرم در دادگاه قاضی بررسی کند که قانون میگوید شهادت 4 نفر( آنهم عادل نه هر دروغگو و بی مرامی) نه اینکه آبروی مردم را ببرند و بگویند خانم مشکوک نان سنگک دستش بود رفته آپارتمان فلانکس من حمایت نکردم و نمیکنم گرچه اینها علیه من تمام شد و آبروی من را هم بردند اما ملاک عمل من هم قوانین جاریه مملکتی جمهوری اسلامی ایران است . این افراد دارند با این کارها و آزار دیگران و بی قانونی چهره نظام را خراب میکنند و قوای انتظامی واطلاعات از این اعمال شخصی حمایت نمی کنند . مملکت به اتحاد نیاز دارد و ما به تکرو ها نیازی نداریم و تکروی بایستی حذف شود  

کورش یک قهرمان و ناجی بین المللی از دید سازمان حقوق بشر و سازمان ملل یا یک خونریز ازدید آقای شهریار زرشناس محقق و نویسنده و مجری برنامه بدون توقف از شبکه 3 تلویزیون؟

اهانت به دین در برنامه جشن و هنر شیراز 1355 توسط بنیاد فرح دیبا (پهلوی) و خود قاضی بودن مردنم و خود فرمانی حال حاضر برخی از مردم

اسلامی ,طبق ,هم ,نیک ,بی ,جمهوری ,بی قانونی ,جمهوری اسلامی ,جاریه مملکتی ,و بی ,و خود

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان فروشگاه سایت بلاگ بیست koshtyshushtar طراحی سایت | برنامه نویسی نظیره niloogerafikip pikasohonarci جامع ترین خبرنامه تخصصی شهر گرمسار رگانتو الو مشاوره